نکاتی مهم درمورد تغذیه عروس و داماد در روز عروسی   تغذیه عروس و داماد در روز عروسی اصولا به درستی و سلامت روزهای دیگر نیست. هردوی آنها به خاطر استرسی که دارند ترجیح می دهند برای آنکه حالشان بد نشود چیز زیادی نخورند اما این کاملا اشتباه است. روز عروسی یکی از بهترین و خاطره انگیزترین روزهای زندگی […]

تغذیه عروس و دوماد در روز عروسی

۱۹ آذر, ۱۳۹۷ نوشته شده توسط: مدیر سایت دسته بندی: اخبار ، بهترین ها ، مطالب مفید ، مقالات برچسب:

 

نکاتی مهم درمورد تغذیه عروس و داماد در روز عروسی

 

تغذیه عروس و داماد در روز عروسی اصولا به درستی و سلامت روزهای دیگر نیست. هردوی آنها به خاطر استرسی که دارند ترجیح می دهند برای آنکه حالشان بد نشود چیز زیادی نخورند اما این کاملا اشتباه است.

روز عروسی یکی از بهترین و خاطره انگیزترین روزهای زندگی هر فردی است. به دلیل استرس های روز عروسی در تغذیه عروس خانم ها اختلالاتی پیش می آید. اگر میخواهید در روز عروسی تان با نشاط و پرانرژی باشید این نکات را فراموش نکنید.

معمولا عروس خانم ها در روز عروسی و در بین آن همه کار یا فراموش می کنند غذا بخورند یا از ترس بد شدن حالشان چیزی نمی خورند در حالی که خوردن غذای مناسب در روز عروسی برای زیباترین شدن بهترین راه است.

در اینجا برنامه غذایی برای عروس و دامادها تهیه کردیم تا زیبا، پر انرژی و با آرامش بمانند.

روز عروسی

غذیه های مناسب در روز عروسی

 صبحانه مهم ترین وعده غذایی حتی در روز عروسی

هیچ کس عروس و داماد گرسنه دوست ندارد. لطفی در حق خودتان بکنید و یک صبحانه سبک بخورید. با همه فراز و نشیب هایی که در ادامه روز خواهید داشت، حتما باید صبحانه مناسبی بخورید تا بتوانید پرانرژی ادامه دهید. پیشنهاد ما صبحانه هایی با این مواد است:لقمه کره بادام زمینی به همراه تکه ای میوه. ماست یونانی با غلات (برشتوک). نان جو سبوس دار کوچک باپنیر خامه ای سبک.

 نهار و میان وعده در هر زمانی که وقت دارید

احتمالا در روز عروسیتان فراموش می کنید که نهار بخورید پس به ساعت کاری نداشته باشید. هروقت می توانید، بخورید. در روز عروسی هزار کار برای انجام دادن دارید و با چندین نفر باید حرف بزنید و ملاقات کنید در نتیجه شاید فرصت دقیق و کافی برای نهار نداشته باشید. برای نهار بهتر است از یک پروتئین سبک و سبزیجات استفاده کنید. از همراهانتان بخواهید که در طول روز به شما میان وعده های مختلف بدهند. خوراکی هایی مثل:آجیل، بادام، کراکر کره بادام زمینی، نصف ساندویچ بوقلمون، سیب و پنیر.

همراهی با مهمانان

یک ترفند زیرکانه برای میزبانی این است که هر موقع مهمانتان در حال خوردن است شما هم کمی خوراکی بخورید. همین مزه کردن های کوچک نیز می تواند به شما کمک کند که تا نیمه های شب سرپا بمانید و برقصید.

آب، سرچشمه حیات

گفته می شود که آب مایه زیبایی است. پس در روز عروسی و دو روز قبل از آن روزی ۸ لیوان آب بنوشید. کمبود آب در بدن باعث زمخت و خشک شدن پوست می شود. برای اینکه پوست شفافی داشته باشید و انرژیتان هم کافی باشد، خوراکی های آب دار بخورید مثل:هندوانه، خیار و مرکبات.

تغذیه عروس و داماد روز عروسی

تغذیه عروس و داماد در روز عروسی برخلاف بی توجهی آنها بسیار مهم است . عروس خانمی که به خاطر کارهای زیاد فراموش می کند وعده های غذایی مناسب بخورد باید بداند که زیبایی و شادابی پوستش از بین خواهد رفت.jybdi uv,s , nhlhn v,c uv,sd
  • googleplus
  • facebook
  • twitter
اشتراک گذاری مطلب در: