جالب ترین و عجیب ترین عروسی های دنیا + تصاویر برگزاری مراسم عروسی به شیوه های بسیار عجیب و غریب برای ماندگاری در ذهن عروس و داماد و اطرافیانشان یکی از قسمت های جذاب این مراسمات است. بازدید : ۸,۸۳۴ نفر عکس از جالب ترین مراسمهای عروسی در دنیا روز عروسی علاوه بر عروسی و […]

جالب ترین عروسی های دنیا

۱۱ آذر, ۱۳۹۶ نوشته شده توسط: مدیر سایت دسته بندی: اخبار ، بهترین ها ، جشنواره ها ، صفحه شما ، مطالب مفید ، مقالات برچسب:

جالب ترین و عجیب ترین عروسی های دنیا + تصاویر

عروسی ، مراسم
برگزاری مراسم عروسی به شیوه های بسیار عجیب و غریب برای ماندگاری در ذهن عروس و داماد و اطرافیانشان یکی از قسمت های جذاب این مراسمات است.
بازدید : ۸,۸۳۴ نفر

عکس از جالب ترین مراسمهای عروسی در دنیا

روز عروسی علاوه بر عروسی و داماد برای خانواده ها روز مهمی به شمار می آید و دو طرف تلاش می کنند تا خاطره و عکس های جالبی از آن به یادگار بماند.عروسی

عروسی جالب و خواندنی

برخی از عجیب ترین عکس های عروسی ها را مشاهده می کنید

عروسی

اپریل پاگاناتارو و میشاییل کاری از نیویورک تصمیم می گیرند با پوشیدن لباس غواصی و قرار گرفتن در قفس محافظت از کوسه ها به اعماق یکی از رودخانه های جاری به اقیانوس اطلس بروند و مراسم عقد ازدواج خود را در عمق آب و در حالی که کوسه ها به دور آنان حلق زدند برگزار کنند.

عروسی
اسکیو وانگ، داماد این مراسم، برای آن که همسرش را غافلگیر کند از وی با تزئین ۹۹۹۹۹ شاخه گل رز استقبال می کند. او برای انجام این مراسم حقوق یک سال خود را صرف کرده است. داماد از اهالی چانگ کینگ در مرکز چین است ، جایی که عدد ۹۹۹۹ ، عدد خوشانسی به شمار می رود.
عروسی
یک زن خون آشام که نامزدش را برای نوشیدن خونش کشت و یک مرد آدم خوار که همسر خود را کشت و گوشتش را خورد ، در یک بیمارستان روانی ، عاشق یکدیگر شده و ازدواج کردند.
عروسی
یکی از مراسمها در اسکاتلند برگزار می شود که عروس و داماد با بدترین توهین ها مواجه می شوند.در این مراسم عروس و داماد را سیاهپوش میکنند و سپس فضله و اعضای داخلی شکم ماهی،تخم مرغ،ماست فاسد،که بوی بسیار بدی دارند روی آنها میریزند و سپس با آرد و پَر آنها را میپوشانند. سپس آنها را در خیابانها میچرخانند و به سمت روستای محل جشن میبرند تا برای جشن و مراسم عروسی آماده شوند.
در این عکس نیز برای متفاوت بودن عکس عروسی کودکی در مقابل همه و روی پله ها به خواب رفته است و همه به او نگاه می کنند.
عروسی
در این عکس رنگ افرادی که در عکس حضور دارند شبیه رنگ ومدل پرده پشت سر آنها است که این منظره ای خنده دار را در عکس ایجاد کرده است.
 عروسی
در واقعه ای عجیب و جالب این دیفیدسون در مراسم عروسیش صورت خود را با سوراخ زینت داد. او با دارا بودن ۶۹۲۵ شکاف در صورتش توانست رکورد جدیدی را به ثبت برساند.وی همچنین تاکید کرد زمانی که در صورتش سوراخ ایجاد می کند، دردی احساس نمی کند و شب ها پس از اینکه مطمئن می شود حلقه ها سر جایش هستند، می خوابد.
عروسی
جورج و ساندرا کیپر دو زوج بلژیکی تصمیم می گیرند تا ازدواجشان بر روی سکویی که ۵۰ متر از سطح زمین فاصله دارد صورت گیرد.آن ها مراسمشان را با ۲۰ نفر مهمان به طور کاملا رسمی برگزار می کنند. تشریفاتموسیقی و پذیرایی نیز صورت گرفته است. این مراسم بسیار عجیب ۲۵۰۰۰۰ یورو هزینه در بر داشته است.
عروسی
عروس چینی با هدف شکستن رکود بلندترین لباس عروس دنیا، در روز عروسی خود لباسی بر تن می کند که ۱۸۸ متر دنباله آن و ۱۰۰ کیلوگرم وزن آن بوده است. البته وی موفق شد اولین کسی باشد که بلند ترین لباسعروسی را بر تن و در مساحت ۲۰۰ متری به نمایش بگذارد. طبق رکورد ثبت شده در کتاب گینس بلند ترین لباس عروس ۱۳۶۲ متر درازا دارد که توسط آندرس اوستراتوس از جزیره قبرس در سال ۲۰۰۷ دوخته شده است.
  • googleplus
  • facebook
  • twitter
اشتراک گذاری مطلب در: