راهنمای انتخاب بهترین باغ تالار برای عروسی

۲۹ شهریور, ۱۳۹۵ نوشته شده توسط: admin دسته بندی: صفحه شما ، مطالب مفید ، مقالات برچسب:

برای انتخاب باغ عروسی اولین نکته ی مهم این است که تعداد میهمانان عروسی و تاریخ برگزاری عروسی یعنی فصل و ماه آن را در نظر بگیرید .
اکثر عروس و داماد ها تصور میکنند که به دلیل اینکه منزل آنها فرضا شرق تهران است ، باید باغ عروسی خود از شرق تهران ، جاجرود یا لواسان انتخاب کنند . در صورتی که شاید برای این عروس و داماد با توجه به شرایط و تعداد میهمانان ، فصل و حتی قیمت باغ عروسی ، مواردی بسیار خوب و عالی در غرب تهران وجود داشته باشد .
این که میگویم فصل ، منظور این است که در فصول گرما از سالن های اجتماعات و با سقف کوتاه استفاده نکنید . بعضا عروس و داماد ها این اشتباه را میکنند و به خاطر داخل تهران بودن محل برگزاری عروسی ، از سالن اجتماعات برای عروسی استفاده میکنند که این انتخاب در ماه های گرم تابستان انتخابی بسیار اشتباه و خطرناک است .

در کنار این مسئله تناسب بین انتخاب باغ عروسی و تشریفات مجالس و تشریفات عروسی نیز مهم است . برای مثال داشتن یک باغ ۱۵ میلیونی با تشریفات مجالس ۷۰ هزار تومانی انتخابی نادرست است . ایجاد تناسب و تعادل بین منوهای تشریفات عروسی و باغ عروسی در برگزاری مراسم عروسی تاثیر خوب و مثبتی خواهد داشت .

در انتخاب باغ عروسی نکته ی دیگر ، مسیر دسترسی به باغ است . در این قسمت عروس و داماد حتما باید با همکاری تشریفات یا تشریفات مجالس خود بهترین انتخاب را داشته باشند . کوچه های خاکی و طولانی ، دسترسی های مبهم ، امنیت باغ تالار معرفی شده ، سیستم برق رسانی ، نظافت محیط و حفظ نظافت داخل مراسم از نکات مهم در رزرو باغ عروسی میباشد .

همچنین بارها مشاهده شده که عروس و داماد باغ عروسی خود را انتخاب و رزرو کرده و در روز عروسی با هزینه های اضافی که از قبل عنوان نشده روبرو شده اند .

این را بدانید نورپردازی سقف قسمت موسیقی ، نظافت سالن قبل از مراسم و بعد از مراسم ، روشنایی محیط ، نظافت ضمن مراسم ، ژنراتور تامین برق اضطراری جزو مواردی هستند که باغ عروسی باید در هزینه های خود در نظر گرفته و به عنوان اضافه ی هزینه لحاظ نشود .

همچنین مواردی شامل سفره خانه ی سنتی ، نور پردازی های تزئینی اضافه ، تلویزیون های شهری جهت نمایش تصاویر موسیقی و از این قبیل موارد جزو مواردی هستند که معمولا هزینه های آنها بصورت جداگانه از ورودی باغ عروسی محاسبه خواهد شد . ولی نکته ی مهم اینجاست که تمام هزینه های باغ عروسی باید از قبل مشخص و مکتوب شود که در روز مراسم کوچکترین اختلافی صورت نگرفته و عروس و داماد و تشریفات مجالس با آرامش خاطر با مدیریت و اجرای مراسم بپردازند .

  • googleplus
  • facebook
  • twitter
اشتراک گذاری مطلب در: