زیباترین گردنبندهای ملکه انگلیس ۱۳۹۵-۱۱-۱۲ اخبار دنیای جواهرات, گردنبند دیدگاه خود را ثبت کنید ۳,۱۷۵ بازدید در کاخ باکینگهام، که اقامتگاه اصلی خانواده سلطنتی بریتانیا در لندن می باشد، میلیون ها پوند سرمایه خوابیده است. از میان آنها، جواهرات بخش اعظم و مهمی را تشکیل می دهند که در اینجا برخی از زیباترین و مهمترین گردنبندهای خانواده سلطنتی […]

زیبا ترین گردنبند ملکه انگلیس

۲۰ اردیبهشت, ۱۳۹۷ نوشته شده توسط: مدیر سایت دسته بندی: اخبار ، بهترین ها ، صفحه شما ، مد ، مطالب مفید ، مقالات برچسب:

زیباترین گردنبندهای ملکه انگلیس

۱۳۹۵-۱۱-۱۲ اخبار دنیای جواهراتگردنبند دیدگاه خود را ثبت کنید ۳,۱۷۵ بازدید

در کاخ باکینگهام، که اقامتگاه اصلی خانواده سلطنتی بریتانیا در لندن می باشد، میلیون ها پوند سرمایه خوابیده است. از میان آنها، جواهرات بخش اعظم و مهمی را تشکیل می دهند که در اینجا برخی از زیباترین و مهمترین گردنبندهای خانواده سلطنتی را برایتان آورده ایم تا از آنها دیدن کنید.

ملکه در سفر به قطر در سال ۱۹۷۹، این ست مروارید شامل گردنبند، دستبند و گوشواره را هدیه گرفت.

گردنبند مروارید سه رشته ای که از زیورآلاتی بود که ملکه اکثر اوقات از آن استفاده می کرد، هدیه ای بود که پدرش به او اهدا کرد. او این گردنبند را در سن ۹ سالگی هدیه گرفت و در واقع جزو اولین جواهراتی بود که به دارایی خود افزود. او نه تنها در آن سن کم، بلکه هنوز هم در سن ۹۰ سالگی این گردنبند را جزو عزیزترین اموال خود می داند و از آن استفاده می کند.

ملکه این گردنبند زمرد را در یک لاتاری برنده شد. این گردبند زیبا پس از مرگ ملکه، به پسرش به ارث رسید و او نیز آن را تقدیم همسرش کرد. این گردنبند شامل الماس کولینان، که بزرگ ترین الماس خالص جهان است، نیز می باشد.

این گردنبند یکی از هدایای عروسی از طرف پدر ملکه به او است. او آنقدر این گردنبند را دوست داشت که بعدها ست دستبند و تاج آن را نیز سفارش داد. زمانی که نوئل کاوارد ملکه را ملاقات کرد و این سرویس جواهرات را دید، گفت: «ملکه با این جواهرات واقعا زیبا به نظر می رسید. او بزرگ ترین الماس خالص جهان را از گردن خود آویخته بود.»

این تاج از سنگ های دست نخورده کلکسیون خانواده سلطنتی ساخته شده و یکی از زیباترین تاج های سلطنتی است. این تاج با گردنبند و گوشواره اش ست می باشد.

زمانی که شاهزاده آلبرت، این ست جواهرات را به همسرش ملکه ویکتوریا هدیه داد، این ست شامل سنگ عقیق، یکی از محبوب ترین سنگ های ملکه، بود. اما بعدها به دلیل این باور که سنگ عقیق بد یمن است، آن را با یاقوت تعویض کردند.

قبل از این که این گردنبند را در گردن دوشس کمبریج ببینیم، نظام حیدرآباد، فرمانروای هند، آن را به ملکه به مناسبت جشن عروسی اش هدیه داد. این گردنبند قبل از آنکه به دست ملکه برسد، مالکین زیادی داشته است.

زمانی که ملکه در سال ۱۹۷۹ از عربستان سعودی دیدن کرد، این گردنبند را از هری وینستون هدیه گرفت.

این گردنبند نیز هدیه ای از طرف پدر ملکه به او بود که از ۱۰۵ الماس برش خورده ساخته شده است. ملکه معمولا آن را برای مراسم مهم و بزرگ از گردنش آویزان می کند.

این گردنبند توسط کمیته زنان به عنوان هدیه ای به ملکه اهدا شد و آنقدر مورد توجه ملکه قرار گرفت که تبدیل به یکی از اموال مورد علاقه اش شد.

این گردنبند نیز به عنوان هدیه عروسی از طرف مردم برزیل به ملکه اهدا شد. این جواهرات آنقدر چشم های ملکه را گرفت که بعدها تاجی شبیه به آن را برای خود سفارش داد.

این ست جواهرات شامل گردنبند، سه دستبند و سه شانه است اما ملکه آن را تنها یک بار به تن کرد. این ست جزو یکی از با ارزش ترین ست های جواهرات در کلکسیون خانواده سلطنتی می باشد.

  • googleplus
  • facebook
  • twitter
اشتراک گذاری مطلب در: