۶ مدل کیک از گرانترین کیک های عروسی مشهور  ادمین   ۴ سال پیش   ارسال دیدگاه   ۱۴,۲۴۶ بازدید   مقالات : کیک عروسی پرنس ویلیام و کیت میدلتون این کیک با هزینه ای حدود ۸۰,۰۰۰ دلار ساخته شده است. طراحی کیک پرنس ویلیام و کیت میدلتون فوق العاده حدود ۵ هفهت به طول انجامید. این کیک حدود ۱۷ لایه دارد که با قراردادن […]

مدل کیکهایی از گرانترین کیکهای عروسی مشهور

۲۹ مهر, ۱۳۹۷ نوشته شده توسط: مدیر سایت دسته بندی: اخبار ، بهترین ها ، مد ، مطالب مفید برچسب:

۶ مدل کیک از گرانترین کیک های عروسی مشهور
 ادمین   ۴ سال پیش   ارسال دیدگاه   ۱۴,۲۴۶ بازدید  

کیک عروسی
مقالات :

کیک عروس, گرانترین کیک عروسی

کیک عروسی پرنس ویلیام و کیت میدلتون

این کیک با هزینه ای حدود ۸۰,۰۰۰ دلار ساخته شده است.

کیکف فوق العاده, کیک عروسی پرنس ویلیام و کیت میدلتون

طراحی کیک پرنس ویلیام و کیت میدلتون فوق العاده حدود ۵ هفهت به طول انجامید. این کیک حدود ۱۷ لایه دارد که با قراردادن روی یکدیگر به شکل پایانی رسیده است. در ردیف هشتم این کیک حدود ۹۰۰ گل فوق العاده خوراکی قرار گرفته است . این کیک زیبا توسط شخصی به نام فینا کنز ساخته شده است.

کیک عروس مایکل داگلاس و کاترین زتا جونز, مدل کیک عروسی

کیک عروسی مایکل داگلاس و کاترین زتا جونز

این زن و شهور معروف کیک عروسی خود را ۱۰ لایه و در سال ۲۰۰۰ سفارش داده اند. این کیک حدود ۶ فوت قد داشت و حدود ۱۰۰۰ گل خوراکی روی این کیک قرار گرفته بود. این کیک بسیار بزگر بود که مادر زتاجونز ردیف بالای آن را به عنوان یادگاری نگه داشته است. این کیک حدود ۹۰۰۰ دلار هزینه برداشته است.

کیک عروس چلسی کلینتون و مارک مزوینسکی, مدل کیک عروس

کیک عروسی چلسی کلینتون و مارک مزوینسکی

در حالی که هزینه کل عروسی برخی از مردم به ۱۱۰۰۰ دلار هزینه نمیرسد هزینه کیک این دو به این رقم رسیده است.
این کیک بین ۴۰۰ مهمان پخش شده است. این کیک توسط یک فرانسوی آماده شده است. لایه بالایی با موس شکلات تیره دیزاین شده است و مجموعه ای از ۱۰۰۰ گل رز، سوسن و ارکیده پوشیده است. هر ردیف این کیک حدود ۴۸ ساعت کاربرده است.

کیک عروسی کیم کارداشیان و کریس هامفریز, کیک عروسی

کیک عروسی کیم کارداشیان و کریس هامفریز

با وجود گرانی کیک کلینتون کیک عروسی کیم کارداشیان بسیار پرهزینه تر درست شده است. یک تخته شکلات ۲۰ هزار دلاری روی کیک قرار گرفته بود است که مهمان ها می توانستند آن شکلات را برای سه وعده مصرف کنند. این کیک عروسی از کیک عروسی قبلی قبلی کیم کارداشاین و کاینی کوچکتر بوده است که آن کیک حدود ۷ طبقه بوده است.

کیک عروسی پرنس چارلز و پرنسس دایانا

کیک عروسی پرنس چارلز و پرنسس دایانا

پرنس چارلز و پرنسس دایانا اسپانسرهای بسیار کمی را در هنگام انتخاب کیک عروسی خود داشتند. آنها کیک عروسی خود را از بین ۲۷ کیک دیگر که هزینه آن حدود ۴۰ هزار دلار بود انتخاب کرده اند. دیوید آوری نانوا و سرآشپز نیروی دریایی سلطنتی بوده است که این کیک پرهزینه و گران را پخت کرده است. تهیه این کیک حدود ۱۴ هفته به طول انجامیده است.

کیک عروسی گران قیمت

کیک عروسی لیزا مینلی و دیوید گست

قیمت کیک عروسی این زوج در حدود ۴۰ هزار دلار تخمین زده شده است و ۱۲ لایه کیک اسفنجی ایستاده تهیه شده است .این کیک در ردیف گران ترین کیک های جهان قرار گرفته است. این کیک بصورت ایستاده حدود ۶ فوت قد داشته است. در مراسم عروسی آنها بسیاری از مهمانها نتوانستند از کیک عروسی آنها میل کنند.
اگر چه این زوج برای عروسی و کیک عروسی خود بسیار هزینه کردند اما بعد از یکسال از یکدیگر جدا شدند.

  • googleplus
  • facebook
  • twitter
اشتراک گذاری مطلب در: