پر خرج و گرانترین عروسی دنیا متعلق به ازدواج شیخ محمد حاکم دبی و خانم پرنسس سالما در سال ۱۹۸۱ می باشد که صد میلیون دلار هزینه این مجلس شده است. به گزارش ایران ناز مجری شبکه او آی پی ان پنج عروسی گران دنیا را معرفی نمود. اولین عروسی گران و پر هزینه دنیا متعلق […]

پرخرج ترین مراسم عروسی دنیا

۵ اسفند, ۱۳۹۶ نوشته شده توسط: مدیر سایت دسته بندی: اخبار ، بهترین ها ، جشنواره ها ، صفحه شما ، مد ، مطالب مفید ، مقالات ، همایش برچسب:

 

پر خرج و گرانترین عروسی دنیا متعلق به ازدواج شیخ محمد حاکم دبی و خانم پرنسس سالما در سال ۱۹۸۱ می باشد که صد میلیون دلار هزینه این مجلس شده است. به گزارش ایران ناز مجری شبکه او آی پی ان پنج عروسی گران دنیا را معرفی نمود.
اولین عروسی گران و پر هزینه دنیا متعلق به شیخ محمد حاکم دبی و خانم پرنسس سالما می باشد که در سال ۱۹۸۱ یکصد میلیون دلار هزینه شده است.
پر هزینه ترین و گران ترین جشن عروسی دنیا +تصاویر
دومین عروسی گران دنیا مربوط به عروسی پرنس چارلز و دیانا اسپنسر با هزینه ۷۰ میلیون دلار در سال ۱۹۸۱ اتفاق افتاده است. سومین عروسی گران قیمت دنیا مربوط به ازدواج خانم وانیشا میتال دختر مالک بزرگترین کمپانی فولاد جهان با آقای آمیت باتی از ثروت مندترین سرمایه داران هندی(Capitalists Hindi) در انگلستان در سال ۲۰۰۵ می باشد.
پر هزینه ترین و گران ترین جشن عروسی دنیا +تصاویر

 

عروسی این زوج ۶ روز به طول انجامید و ۱۲ جت جهت انتقال میهمانان به بیروت پایتخت لبنان اختصاص داده شده بود؛ ۴۵ سرآشپز هم مسئول تهیه غذا بودند و یک کیک بزرگ مزین به ۱۰۰۰۰ شاخه گل رز برای این جشن سفارش داده شده بود. هزینه این ازدواج شصت میلیون دلار شده و یک شرکت بالیوودی نحوه آشنایی آن ها را به تصویر کشانده است.
پر هزینه ترین و گران ترین جشن عروسی دنیا +تصاویر

 

چهارمین ازدواج پر هزینه دنیا متعلق به آقای  آندری ملنیچنکو  بیلیونر روسی و خانم  آلکساندرا کوکوتوویچ  می باشد که در سال ۲۰۰۵ سی میلیون دلار هزینه این عروسی شده است. پنجمین عروسی مربوط به عروسی آقای ویکرام چاتوال و پریا ساچدو در سال ۲۰۰۶ است که ۲۰ میلیون دلار خرج این عروسی شده است؛ پدر ویکرام چاتوال صاحب هتل های دریم نیویورک می باشد.

 

  • googleplus
  • facebook
  • twitter
اشتراک گذاری مطلب در: